آموزش طراحی وب

تبلیغاتــــ advertising

آخرین مطالب سایت آموزش طراحی وب


سپاهان درب
تصاویر: بازی های ارتش های جهان
شکایت پلیس از رفتار نامناسب یک نماینده مجلس
زمان نشست خبری برانکو و درخشان مشخص شد

۲۷۲ مطلب در تیر ۱۳۹۶ ثبت شده است

بهرام پارسایی سخنگوی فراکسیون امید با اشاره به برگزاری نشست مجمع عمومی فراکسیون امید به‌منظور بررسی آخرین وضعیت تشکیل کابینه دوازدهم اعلام کرد: دستورکار جلسه مجمع عمومی که بعد از ظهر امروز و با حضور اعضای فراکسیون امید برگزار شد، ارائه گزارش کمیته تعامل درباره کابینه دوازدهم بود.

این ویدیو با چند تکنیک نحوه طراحی یک پوستر ساده و زیبا در فوتوشاپ با نام «نجات دختربچه» را یاد می‌گیریم.

شهر باگان از مشهورترین شهرهای باستانی دنیاست که قدمت آن به سال ها پیش برمی گردد. شهر باگان که خیلی ها آن را به اسم پاگان هم می شناسند، به خاطر وجود بیش از 2000 معبد و آثار باستانی به عنوان یکی از عجایب معماری دنیای باستان ساخته می شود؛ نکته جالب اینجاست که هنوز چگونگی ساخت این معبدها در هزاران سال پیش بدون جواب مانده و باستان شناسان زیادی برای رسیدن به جواب این معما در این شهر مشغول کاوش هستند. تصاویری با کیفیت 4K از این شهر تاریخی در «تابناک» تماشا می‌کنید

دبیر انجمن واردکنندگان برنج گفت: ممنوعیت 4 ماهه واردات برنج خارجی و افزایش بیش از حد قیمت برنج ایرانی موجب حذف شدن این محصول از سفره خانوارها خواهد شد.

معاون وزیر امور خارجه کشورمان عصر امروز (پنج‌شنبه) با مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در وین دیدار کرد.

با ابلاغ سیاست های کلی اصل 44 در سال 1385 و تصویب قانون "اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی" در تیر ماه سال 1387، شرایطی ایجاد شد که بخش دولتی به بخش غیردولتی واگذار شود. آمارها نشان می دهد که ارزش واگذاری ها در دو دولت دهم و یازدهم تقریبا با یکدیگر برابر بوده اما آن گونه که کارشناسان می گویند کیفیت این واگذاری ها با یکدیگر متفاوت بوده است.

دبیر شورای نگهبان گفت: این نهاد توانسته با آبرومندی مواضع خود را در بعد حفاظت از قانون اساسی حفظ کند و تحت تاثیر هیچ خواسته و جریانی قرار نگیرد.

خبرگزاری رویترز اخیرا از پیش بینی هایی میان دیپلمات ها و مسئولین سعودی و عرب درباره آمادگی "سلمان بن عبدالعزیز آل سعود" پادشاه عربستان سعودی جهت کناره گیری از سلطنت به نفع پسرش گزارش داد.

بانی کینگ یک شاعر، موزیسن و خواننده جوان نروژی است که عمدتاً در سبک پاپ می خواند. قطعه «بارش باران در میروارت / Rain falls down on» که یک شهر و قلعه قدیمی در نروژ است، توسط این خواننده خوانده شده که موزیک ویدیوی آن را با زیرنویس فارسی در «تابناک» می‌بینید و می‌شنوید.

یک راننده از دیدگاه خود راجع به بوق حرف می‌زند و اینکه استفاده از بوق استاندارد در مواردی به اندازه کافی مودبانه نیست و پیام نامناسبی را منتقل می‌کند. پس از دانش مهندسی خود استفاده می‌کند تا به اضافه کردن 3 صدای مختلف به آن ادبیات بوقی ماشین خود را ارتقا دهد و بهتر بتواند با سایرین در جاده ارتباط برقرار کند.

صفحات سایت
i> http://pnuna.avaxblog.com/
  • http://wp-theme.avaxblog.com/
  • http://niushaschool.avaxblog.com/
  • http://miiniikatahamii.avaxblog.com/
  • http://sheydaw-amirhoseiwn.avaxblog.com/
  • http://akhbar-irani.avaxblog.com/
  • http://tanzimekhanevadeh.avaxblog.com/